گرانترین باربی _ عروسک باربی استفانوکانتوری _ فروشگاه اسباب بازی کپلی توی
باربی چند میلیارد تومانی !!گرانترین باربی دنیا ( باربی استفانو کانتوری)

عروسک باربی یکی از شناخته شده ترین عروسک های دنیا به شمار می آید. برندهای بسیاری به ساخت انواع عروسک باربی در جهان می پردازند. از برند باربی متل Mattel Barbie  آمریکایی گرفته تا برند های شناخته شده ی چینی مانند باربی دفالوسی  Defa Lucy .

بسته به شرکت سازنده و مدل یا زمان ساخت یک باربی قیمت های متفاوتی از این مدل عروسک به چشم می خورد.از قیمت های چند دلاری تا چندصدهزار دلاری! اما در این مقاله قصد داریم شما را با گران قیمت ترین باربی در طول تاریخ تا به این لحظه آشنا کنیم :

باربی طراحی شده استفانوکانتوری

طراحی گران ترین باربی دنیا

 گرانترین باربی دنیا (باربی استفانو کانتوری)

باربی استفانو کانتوری گرانترین باربی دنیا  تا به امروز است. این باربی با یک لباس مشکی جذاب و برند، همراه با جواهرآلات ساخت جواهرساز معروف استرالیایی استفانو کانتوری به صورت سفارشی توسط شرکت باربی متل ساخته شد و در یک مزایده ، به فرد ناشناسی با قیمت  $۳۰۲,۵۰۰ دلار فروخته شد .

هدف از خرید گرانترین باربی دنیا

شاید برای شما نیز سوال پیش آمده باشد که چه لزومی  دارد برای یک  عروسک باربی ، مبلغ هنگفتی پرداخته شود؟

در جواب باید گفت ، باربی استفانوکانتوری تنها باربی گران قیمت فروخته شده در دنیا نیست و لیست بلند بالایی از باربی های  گران قیمت چند هزار دلاری نیز وجود دارد . عروسک های باربی سفارشی ، گاهی به عنوان مهم ترین دارایی های یک  کلکسیونر باربی به شمار می آیند. و می دانیم که  اشیا گردآوری شده توسط  یک کلکسیونر ، بزرگترین و با ارزش ترین سرمایه  ی اوست.

اما خوشبختانه تمامی مبلغ پرداخته شده برای باربی استفانو کانتوری  ، صرف  هزینه های یک موسسه ی پژوهش های  بیماری سرطان سینه شده است.

باربی گران قیمت خارجی کارتوری

ویژگی های باربی استفانو کانتوری چند میلیاردی

همانطور که گفتیم باربی استفانو کانتوری با همکاری شرکت سازنده باربی و جواهر ساز معروف استرالیایی ساخته شد.

موهای بلوند و چتری های کوتاه ، با حفظ ظاهر کلاسیک  عروسک های باربی با اندام لاغروکشیده ، لباس دکلته مشکی کوتاه و کفش  های پاشنه بلند صورتی از ویژگی های ظاهری این باربی است.

باربی استفانو کانتوری دارای یک انگشتر و یک گردنبند با الماس رنگی صورتی متمایل به ارغوانی برش خورده به وزن تقریبی ۱.۰۰ قیراط  است که توسط این جواهر ساز معروف طراحی و با جزییات و ظرافت تمام ساخته شده است. 

باربی میلیاردی_ کپلی توی